Mercedes-Benz A-Klasse
250 e AMG 218 PK | Panoramadak | CarPlay | Sfeerverlichting | Widescreen | Stoelverwarming | Cruise | Led |
Direct kopen, basisprijs: € 26.945,-
Direct kopen, basisprijs
€ 26.945,-
LEASEPRIJS: € 444,10 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 5.389,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Mercedes-Benz A-Klasse |
|---|---|
| Uitvoering: | 250 e AMG 218 PK | Panoramadak | CarPlay | Sfeerverlichting | Widescreen | Stoelverwarming | Cruise | Led | |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 16 maart 2022 |
| Carrosserie: | Sedan |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 96.803 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 4 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine / Elektrisch |
| Transmissie: | Automaat |
| Kleur: | zwart |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 444,10 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 26.945,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | -- |
| Motorinhoud: | 1.332 cc |
| Vermogen: | 0 kw / 0 pk |
| Laadvermogen: | 0 kg |
| Gewicht: | 1.600 kg |
| Hoogte: | 145 cm |
| Breedte: | 180 cm |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.600 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Comfort
- Cruise control
- Regensensor
- Airconditioning
- Climate Control
- Elek. bedienbare ramen
- Elek. verstelbare spiegels
- Exterieur
- AMG-styling
- AMG Line exterieur
- Bluetooth media
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels met verlichting
- Centrale vergrendeling
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Extra getint glas achter
- Getint glas
- Getint warmtewerend glas
- Glazen schuifdak
- Isofix
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- Nette auto
- Park Distance Control
- Parkeer assistent
- Regensensor
- Schuifdak
- Sierlijsten rond zijruiten zwart hoogglans
- Sportvelgen
- glazen kanteldak
- glazen schuif-/kanteldak
- lichtmetalen velgen
- panoramadak
- panoramadak var. transparantie
- schuif-/kanteldak
- schuif-/kanteldak transparant
- schuifdak
- schuifdak (dubbel)
- schuifdak transparant
- zonwerend glas
- Infotainment
- Audio installatie
- Bluetooth telefoonverbinding
- DAB
- DAB+
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem
- Navigatiesysteem full map + hard disk
- Radio-CD/MP3 speler
- Spraakbediening
- Stuur multifunctioneel
- USB
- Widescreen
- WiFi
- Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco
- Aluminium interieur afwerking
- Ambiance verlichting
- AMG Line interieur
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Electronic climate control
- Elektrische ramen voor en achter
- Hemel bekleding zwart
- Interieurklimaat vooraf instelbaar
- Leder/alcantara
- Lederen bekleding
- Lederen interieur
- Lederen stuurwiel
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- Sfeerverlichting interieur
- Sportstoelen
- Sportstuur
- Stoelen in hoogte verstelbaar
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Virtual display
- Voorstoelen verwarmd
- Veiligheid
- ABS
- Afstandswaarschuwing
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Botswaarschuwingssysteem
- Elektronische handrem
- ESP
- Grootlichtassistent
- Hoofd airbag
- Hoofdsteunen voor en achter
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Lane assist
- Parkeersensoren
- Startonderbreker
- Verkeersbord detectie
- Verkeerstekenherkenning
- Vermoeidheidsdetectie
- Vermoeidheids herkenning
- Airbags
- Alarm
- Startonderbreker
- Overige
- Alcantara/lederen bekleding
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Apple Carplay/Android Auto
- Automatische snelheidsbegrenzing ISA
- Autonomous Emergency Braking
- Bestuurdersairbag
- Bluetooth
- Bots waarschuwing systeem
- Bumpers en spiegels in car.kleur
- Connected services
- Elektrisch glazen schuif-/ kanteldak
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Geluidsimulator
- Hemelbekleding donker
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Keyless
- Keyless start
- Lichtmetalen velgen meer-spaaks 18"
- Lichtsensor automatisch
- Multimedia scherm middel
- Onderhoudsboekjes aanwezig
- Oplaadmogelijkheid
- Passagiersairbag
- Rijstrooksensor met correctie
- Schakelpaddles
- Schuif en/of kanteldak
- Sfeerverlichting
- Stuur nappaleder
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- Zij airbag(s)
- Zij airbag(s) achter
- Zij airbag(s) voor
- Zwarte (glans) exterieur delen
- ASR